🆘 SKUP NIERUCHOMOŚCI 🏠 Z PROBLEMAMI, DŁUGI, UDZIAŁY, SPADKI

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup nieruchomości zadłużonych

Każdy z nas choć raz słyszał ten scenariusz. Zalegamy z płatnością, najpierw przychodzi powiadomienie, kolejno upomnienie z wizją naliczania karnych odsetek, a na straszeniu komornikiem kończąc. Gdy nie spłacimy kolejnej raty kredytu, zwykle sprawa kierowana jest na drogę postępowania komorniczego. Z racji, iż komornik nie wyrzuca nikogo z dnia na dzień z domu, możemy donieść złudne poczucie bezkarności.

Często zdarza się, iż żyjemy nadzieją, iż nasze problemy z płatnością są tylko przejściowe. Dlatego ignorujemy kolejne pisma, by odsunąć problem w czasie. Niestety w tym wypadku czas gra na naszą niekorzyść.
 

Pierwszym problemem są odsetki karne, jakie z pewnością naliczy nam wierzyciel za nieterminową spłatę zobowiązań. Kształt odsetek jest ściśle określony w kodeksie cywilnym. Są one naliczane za każdy dzień po upływie terminu płatności. Więc im dłużej będziemy czekać z wpłatą należności, tym z każdym dniem będzie powiększać się nasz dług. Warto jednak pamiętać, iż naszemu wierzycielowi zależy na odzyskaniu pieniędzy, więc można podjąć próbę negocjacji. O ile sprawa nie jest jeszcze skierowana do komornika, istnieje szansa na wynegocjowanie anulowania odsetek lub przy najmniej ich zmniejszenia.

Gdy jednak postępowanie komornicze zostanie rozpoczęte, zostaniemy obciążeni jego kosztami. Zatem będziemy zmuszeni pokryć opłaty egzekucyjne wraz z resztą kosztów postępowania takich jak wynagrodzenie biegłych, koszty postępowania sądowego oraz wiele innych.  Gdy dojdzie do egzekucji zostanie doliczana opłata stosunkowa, która wynosi 15% naszego zadłużenia. Więc gdy jesteśmy winni 100 tyś. złotych to nasze zobowiązanie rośnie o 15 tyś złotych a jest to tylko jedna ze składowych kosztów jakie poniesiemy.

 

Warto wiedzieć iż komornik może przejąć na rzecz długu może zostać zajęty nasz samochód, środki na kontach czy pensja za pracę. Więc gdy nasze problemy finansowe są poważne warto reagować odpowiednio wcześnie.  Nasza firma rozumie takie problemy i prócz odkupu nieruchomości z problemami niesie kompletną pomoc prawną. Posiadamy specjalistów z zakresu doradztwa kredytowego. Jako jedyni udzielamy porad zupełnie za darmo. Gdy zmusza cię do tego sytuacja możemy zaoferować ci tańszy lokal zastępczy. Oferujemy też zakup mieszkania z wyrażeniem zgody na twoje dożywotnie zamieszkanie i zameldowanie w nim. Jesteśmy elastyczni podczas negocjacji i staramy się by klient zyskał jak najwięcej.  Gdy masz problem z zadłużeniem zwróć się do nas i daj sobie pomóc.