🆘 SKUP NIERUCHOMOŚCI 🏠 Z PROBLEMAMI, DŁUGI, UDZIAŁY, SPADKI

Skup nieruchomości Warka

Skupujemy nieruchomości z Warki

Nasza firma skupuje nieruchomości z Warki i okolic. Doświadczony zespół naszych specjalistów pomoże w każdej sytuacji. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, sprawne załatwianie wszelkich formalności oraz dbałość o interesy naszego Klienta. Nieruchomość wyceniamy gratis na miejscu. Oferujemy również pomoc w komplementowaniu niezbędnej dokumentacji.

Cechujemy się bardzo wysoką jakością świadczonych usług. Poszukujemy nieruchomości w niemal całym województwie mazowieckim. Skupujemy mieszkania zadłużone, z problemami prawnymi i nieuregulowanym statusem.

Skup nieruchomości Warka to oferta dla Klientów, którzy utracili płynność finansową, posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca i jest obarczona wpisem komorniczym. Jeżeli macie Państwo okazję do inwestycji, ale brakuje na nią środków, odkupimy tę nieruchomość za 70% jej wartości rynkowej. Czas, który jest nam potrzebny do podjęcia decyzji to 24 godziny od konsultacji z naszym specjalistą. Dzięki temu pozyskacie Państwo środki niezbędne do spłaty zobowiązań lub podjęcia nowej inwestycji.

Nieruchomości skupujemy z całej Polski, ale działamy głównie w województwie mazowieckim. Jesteśmy firmą z Warszawy, a więc najszybciej możemy przeprowadzić właśnie skup nieruchomości w Warszawie lub na terenie właśnie województwa mazowieckiego.
 

Jakie są korzyści skupu nieruchomości za gotówkę w Warce:

  •  uczciwa wycena nieruchomości,
  •  wgląd w dokumenty przed podpisaniem umowy,
  •  jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję w 24h,
  •  bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza.

Oferta skupu nieruchomości za gotówkę kierowana jest do osób które m.in.:

  •  utraciły płynność finansową,
  •  posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca,
  •  potrzebują środków na nową inwestycję,
  •  nieruchomość jest obarczona wpisem komorniczym,

Skupujemy nieruchomości zadłużone

Nasza działalność zajmuje się skupem zadłużonych nieruchomości w Warce. Jeśli chcesz się oddłużyć to sprzedaż nieruchomości zadłużonej jest jednym ze sposobów.

Skupujemy zadłużone mieszkania z obciążeniami hipotecznymi, które są wynikiem zadłużenia w Urzędzie Skarbowym i ZUS, a także z komornikiem. Sprzedaż zadłużonego mieszkania z zajęciem komorniczym, daje możliwość uzyskania większej ceny zapłaty, niż ta, która wynika z licytacji, która jest prowadzona w ramach postępowania egzekucyjnego. Jest to jeden ze sposób na pozbycie się zadłużenia i uniknięcie egzekucji.

Dodatkowo, jeśli chodzi o sprzedaż zadłużonych mieszkań, w kręgu naszych zainteresowań są mieszkania z kredytem pod hipotekę, przewłaszczone na zabezpieczenie oraz inne.

Mieszkania, które posiadają hipotekę bankową skupujemy niezwłocznie, kiedy uzyskamy zaświadczenie z banku o saldzie zadłużenia. Spłacamy w całości kredyt, a resztę przekazujemy sprzedającemu. Jeśli decydujesz się na to rozwiązanie, możesz uwolnić się od stresu i kredytu i natychmiast pozyskać gotówkę.

Skup nieruchomości zadłużonych Warka dotyczy także sytuacji, kiedy zadłużenie jest wynikiem niepłaconego czynszu, rachunków lub innych zobowiązań.

Skupujemy udziały w nieruchomościach Warka

Zgodnie z przepisami każdy współwłaściciel może zarządzać Swoim udziałem w nieruchomości bez potrzeby zgody pozostałych współwłaścicieli. Jeżeli w przyszłości postanowisz pozbyć się Swoich udziałów w nieruchomości możesz to zrobić w każdej chwili zbywając się Własnej części udziałów bez naszej zgody oraz bez zgody innych współwłaścicieli.

Skupując udziały w mieszkaniach własnościowych, domach, działkach płacimy zawsze gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe.

Skup oraz wykup udziałów nieruchomości prowadzimy na terenie miejscowości Warka, a także innych większych oraz mniejszych miastach. Skupujemy udziały w przedziale od 1-99% wartości nieruchomości.

690 447 500

ZADZWOŃ DO NAS!

Co nas interesuje?

– mieszkania,
– domy,
– działki budowlane,
– działki inwestycyjne,
– działki rolne,
– garaże,
– lokale użytkowe.

Jesteśmy także zainteresowani udziałami w nieruchomościach z Warki i okolic. Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego skupu nieruchomości, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

SZYBKI KONTAKT

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.