🆘 SKUP NIERUCHOMOŚCI 🏠 Z PROBLEMAMI, DŁUGI, UDZIAŁY, SPADKI

Sprzedaż nieruchomości z lokalem zastępczym

Sprzedaż nieruchomości z możliwością lokalu zastępczego

Czasami w życiu zdarza się, iż nagle potrzebujemy gotówki. Powody mogą być różne, włączając w to kłopoty finansowe. Problem bagatelizowania zadłużenia poruszany był w tym artykule. Jak wiadomo zwlekanie z płatnością może tylko zwiększyć nasz dług. Warto więc czym prędzej skontaktować się z naszymi specjalistami, tym bardziej iż wszelka udzielona pomoc prawna jest darmowa, zarówno ta udzielona przez telefon, jak i osobiście.

A co gdy jesteśmy zmuszeni sprzedać swój dom? Czy nasza sytuacja jest bez wyjścia? Idealnym rozwiązaniem, jakie proponuje nasza firma, jest sprzedaż nieruchomości z możliwością lokalu zastępczego. W efekcie dalej będziemy mieli dom na własność, a co najważniejsze problemy finansowe odejdą w przeszłość.

Współpracujemy z większością banków, co za tym idzie mamy doświadczenie przy negocjacjach spłat długów. Ważnym aspektem jest fakt, iż cała transakcja odbędzie się pod okiem naszych specjalistów. Dzięki temu mamy pewność o poprawności całej translokacji. Nasze lokale zastępcze są usytuowane na terenie całej Warszawy oraz okolic. Nie będzie zatem problemów z dobraniem dogodnej lokalizacji.

Nasza firma zajmuje się skupem nieruchomości od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie w obsłudze spraw z problemami prawnymi. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie więc możesz być pewny, iż w krótkim czasie twoje problemy będą przeszłością. Pamiętaj iż jesteśmy po to, by ci pomóc.

 

SZYBKI KONTAKT

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.